Galaxy S23 Serisi, Yapay Zeka Özelliklerine Kavuşuyor

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan detaylar, Samsung’un Galaxy S24 serisiyle birlikte kullanıma sunduğu yapay zeka özelliklerinin Galaxy S23 serisine de sunulacağını söylüyordu. Yeni söylentiler ise söz konusu özelliklerin yakın zamanda yayınlanacak One UI 6.1 güncellemesiyle sunulacağını gösteriyor.

X’te sızıntı ve konsept tasarım paylaşımlarıyla tanınan BenIt Bruhner Pro, Samsung’un One UI 6.1 güncellemesinin önümüzdeki ay Samsung Galaxy S23 serisi telefonlar için kullanıma hazır olacağını iddia etti. One UI 6.1, Ocak ayında çıkış yapan Samsung Galaxy S24 serisine Galaxy AI özelliklerini getirmişti.

BenIt Bruhner Pro’nun haberini destekleyen bir diğer sızıntı uzmanı Tarun Vats, One UI 6.1’in önceki nesil Galaxy telefonlara 11 – 13 Mart veya 18 – 20 Mart tarihleri arasında geleceğini tahmin ediyor. Yani kullanıcılar yaklaşık 1 ay sonra Galaxy S24 serisi ile birlikte kullanıma sunulan Circle To Search, Live Translate ve Note Assist gibi özellikleri kullanmaya başlayabilecek.

Son olarak Galaxy S22 serisinin de One UI 6.1 güncellemesi için geri sayım beklediğini ancak Samsung’un bu seri için Galaxy AI özelliklerini sunmayacağını belirtelim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x